__wf_rezervēta_mantojums

Elektronikas ražošana

Mesh Group meitasuzņēmums Mesh Robotics piedāvā SMT (Surface-mount technology) ražošanas līnijas pakalpojumus dažādos apjomos — sākot no atsevišķiem prototipiem līdz liela mēroga masveida ražošanai.

Tiek saglabāti tīru telpu standarti

Statiskā izlāde tiek novērsta visā ražošanas ciklā

Kopējā automatizācijas jauda ļauj sasniegt 80 000 lodētu komponentu stundā.

Izgatavotos produktus ir iespējams marķēt ar augstas izšķirtspējas šķiedru lāzermarķēšanas mašīnu (iespēja integrēt marķēšanu ar ārējām sistēmām, automatizējot īpašas informācijas iekļaušanu marķējumā).

Pareiza ražošanas uzdevuma un plāna izpildes kontrole, kā arī kvalitātes kontrole nodrošina detaļu pārbaudi un montāžas izsekojamību visā ražošanas procesā

Pabeidzot katra pasūtījuma ražošanas procesu, tiek apkopota statistika par ražošanas plāna soļu izpildes laiku un konstatētajām nepilnībām. Tas nodrošina nepārtrauktu ražošanas procesa uzlabošanu.

Mesh Robotics tika dibināta 2014. gadā. Kopš dibināšanas uzņēmuma mērķis ir palicis nemainīgs — nodrošināt Mesh izstrādājumu ražošanu augstā kvalitātē. Stabilizējot ražošanas procesus, iegūstot pieredzi un palielinot ražošanas jaudu, kopš 2023. gada esam kļuvuši atvērti arī ārējo pasūtījumu izpildei un partnerības tīkla veidošanai ar partneriem, kuriem augsti ražošanas kvalitātes kritēriji ir tikpat svarīgi kā mums.

__wf_rezervēta_mantojums
__wf_rezervēta_mantojums
__wf_rezervēta_mantojums

Sazināties

Sazinieties ar mums, lai saņemtu pielāgotu piedāvājumu!

Paldies!

Jūsu ziņojums ir saņemts, mēs sazināsimies ar jums pēc iespējas ātrāk.
Neraža! Iesniedzot veidlapu, kaut kas nogāja greizi. :(