__wf_rezervēta_mantojums

Mūsdienīgs ēku enerģijas pārvaldības portāls

Nodrošina ēku vadītājiem iespēju uzraudzīt sistēmas darbību, pārraudzīt visu ēku portfeli vienā vietā līdz atsevišķa apkures radiatora detalizācijas līmenim.

Mājas lapa E-Mesh https://e.mesh.lv

Mākoņa pakalpojumu platforma

Garantēta 24/7 piekļuve.

Serveri, kas atrodas starptautiskā, SSAE16 sertificētā datu centrā.

__wf_rezervēta_mantojums
__wf_rezervēta_mantojums

Reāllaika aprīkojuma pārskati

Lietotāji var uzraudzīt ēkas inženiertehnisko sistēmu faktisko darbību gan visā ēkā, gan atsevišķās telpās. Informācija ir pieejama grafiskā formātā, kas ļauj ātrāk identificēt neatbilstības.

__wf_rezervēta_mantojums

Grafiskā vēsturiskā informācija

Ir iespējams apskatīt iekārtu darbības vēsturi — izprast telpas apsildes nianses, viegli identificēt neatbilstības siltummezglu iestatījumos. Spēja uzraudzīt atbilstību telpas komforta līmenim.

__wf_rezervēta_mantojums

Saprotami iestatījumi

Ēka ir zonēta atbilstoši faktiskajam telpu izkārtojumam, un katrai telpai ir iespējams izveidot kopīgu vai atsevišķu komforta programmu, kā arī pielāgot un ierobežot komforta un attāluma temperatūras režīmus.

Licencēšanas politika

Mēs atbalstām atbildīgu programmatūras izmantošanas politiku, tāpēc mēs apstiprinām, ka klientu dati ir tikai klientu īpašums, ko nevar izmantot peļņas gūšanai. Attiecīgi, lai segtu programmatūras izstrādes un uzturēšanas izmaksas, klientam saskaņā ar Mesh licencēšanas politiku ir jāiegādājas programmatūras licences darbam ar sistēmu. Mesh programmatūras licences sastāv no divām daļām — portāla lietotāju licences un gala ierīces savienojuma licences. Klientam ir pienākums saglabāt abu veidu programmatūras licences kā derīgas, pretējā gadījumā programmatūras izmantošana tiek uzskatīta par licences līguma pārkāpumu.

LEJUPIELĀDĒT
__wf_rezervēta_mantojums__wf_rezervēta_mantojums

Sazināties

Sazinieties ar mums, lai saņemtu pielāgotu piedāvājumu!

Paldies!

Jūsu ziņojums ir saņemts, mēs sazināsimies ar jums pēc iespējas ātrāk.
Neraža! Iesniedzot veidlapu, kaut kas nogāja greizi. :(