__wf_rezervēta_mantojums

Sadarbības iespējas

Izplatītājiem

Mēs piedāvājam Mesh izplatītājiem iespēju parakstīt partnerības līgumu. Katrai valstij mēs piedāvājam divus partnerības līmeņus:

1. Premium Mesh izplatītāja statuss

Ja esat pirmais izplatītājs valstī, ir iespējams automātiski iegūt Premium Mesh izplatītāja statusu. Ja kādā valstī iesniedz pieteikumu vairāk nekā viens izplatītājs, tikai vienam var būt Premium statuss. Tāpēc pirmais izplatītājs tiks pārvērtēts katru gadu, pamatojoties uz Mesh produktu apgrozījumu tirgotāju vidū — uzņēmums ar vislielāko apgrozījumu saņems Premium statusu nākamajam kalendārajam gadam.

2. Tīkla izplatītāja statuss

Lai iegūtu Mesh izplatītāja statusu, ir nepieciešama vismaz viena uzstādīšanas tehniķa un viena atbalsta tehniķa apmācība (viens darbinieks var veikt abus). Apmācībai nepieciešamas pamatzināšanas par datoru lietošanu un tehnisko izpratni par apkures sistēmām un siltummezgliem.

Apmācība

Apmācības var notikt uz vietas un attālināti (Zoom platformā). Abos gadījumos lielākā daļa apmācības būs praktiski uzdevumi. Pirmā apmācība varētu ilgt aptuveni 4 stundas, kam seko atbalsts, kad sākat instalēt pirmās ierīces. Kopējais apmācības laiks mainīsies atkarībā no apmācītā tehniķa, bet parasti nepārsniedz 10-15 stundas (pilnīgai apmācībai). Apmācības maksa tiek iekasēta par instruktora stundu. Ja apmācība notiek uz vietas, tiks pievienotas visas izmitināšanas un ceļa izmaksas.

Tirgotāju atlaides

Tirgotāja statuss piešķir noteiktus atlaižu līmeņus visiem Mesh produktiem. Premium izplatītājs kā vadošais produktu veicinātājs valstī saņem maksimālo atlaidi.

__wf_rezervēta_mantojums

Valsts un pašvaldību iestādes

Mēs piedāvājam konsultācijas par iespējamiem inteliģentajiem HVAC vadības risinājumiem un to prognozētajiem ietaupījumiem, kā arī kopīgi īstenojam projektus ēku energoefektivitātes uzlabošanai.

Ražošanas pakalpojumi

Mesh Group meitasuzņēmums Mesh Robotics piedāvā SMT (Surface-mount technology) ražošanas līnijas pakalpojumus dažādos apjomos — sākot no atsevišķiem prototipiem līdz liela mēroga masveida ražošanai.

__wf_rezervēta_mantojums
__wf_rezervēta_mantojums

Produktu izstrādes pakalpojumi

Mēs vienmēr esam atvērti jaunu produktu izstrādei. Sazinieties ar mums, lai saņemtu risinājumus, kas nepieciešami ēkas vadības ierīču un sistēmu izveidei un uzlabošanai!

Sazināties

Sazinieties ar mums, lai saņemtu pielāgotu piedāvājumu!

Paldies!

Jūsu ziņojums ir saņemts, mēs sazināsimies ar jums pēc iespējas ātrāk.
Neraža! Iesniedzot veidlapu, kaut kas nogāja greizi. :(

Sazinies

Sazinies ar mums, lai saņemtu individualizētu piedāvājumu!

Paldies!

Tava ziņojums ir šaņemts, sazināsimies ar tevi tuvākajā laikā.
Ups! Iesniedzot veidlapu, kaut kas nogāja greizi.