__wf_rezervēta_mantojums

Unikāls vairāk nekā 15 gadus

SIA Mesh Group ir iekštelpu klimata kontroles iekārtu un programmatūras ražošanas uzņēmums. Mesh koncepcija novērš konfliktu iespējamību starp uzstādītajiem HVAC risinājumiem (apkure, ventilācija, gaisa kondicionēšana), kas bieži vien ir neredzēts, tomēr nozīmīgs enerģijas patēriņa avots. Mēs esam apņēmušies samazināt lietotāju enerģijas izdevumus un padarīt HVAC lietošanu ērtāku. Mūsu aizraušanās ar ilgtspējību un inovācijām liek mums izstrādāt jaunas un pakāpeniski progresīvas HVAC iekārtas un programmatūras risinājumus.

__wf_rezervēta_mantojums

1051

Ēku skaitlis

Tas ir ļoti spēcīgs, jo tas ir ļoti spēcīgs, bet neviens no tiem ir bijis ļoti smags un smags darbs, bet ilgstošs laiks. Lai tos patiesi apsūdzētu un apsūdzētu

26 641

Iekārtas iekārtas līdz 2023. gadam

Tas ir ļoti spēcīgs, jo tas ir ļoti spēcīgs, bet neviens no tiem ir bijis ļoti smags un smags darbs, bet ilgstošs laiks. Lai tos patiesi apsūdzētu un apsūdzētu

21kw

Vidējais ietaupītais KW uz vienu ēku

Tas ir ļoti spēcīgs, jo tas ir ļoti spēcīgs, bet neviens no tiem ir bijis ļoti smags un smags darbs, bet ilgstošs laiks. Lai tos patiesi apsūdzētu un apsūdzētu

Uz inovatīvu balsītu nākotni

Mēs esam inovatīvi ieguvuši komandas, kuru mērķis ir uzlabot ikviena dzīvi ar jauniem produktiem. Mēs radām lieliskus pasākumus, lai risinātu jūsu biznesa problēmas.

__wf_rezervēta_mantojums
__wf_rezervēta_mantojums

A+V+K = Mesh:
Mūsu risinājumi ir saderīgi ar jebkura cita ražotāja HVAC iekārtām. Tīkla ierīcēm nav sistēmas valodas barjeru. Mēs varam kontrolēt visas HVAC iekārtu sistēmas kopumā neatkarīgi no iekārtas izcelsmes un ražotāja.

Mesh kā starpnieks:
Mesh produktu komplekts nodrošina ēkas pārvaldību atbilstoši klienta noteiktajiem apstākļiem un tieši nepieciešamības gadījumā, novēršot HVAC iekārtu pretrunīgas darbības.

Tehnoloģiskā izcilība:
Tīkla ierīces ir izstrādātas, izvēloties tikai visuzticamākos komponentus, kas ir izšķiroši precīziem mērījumiem. Lai nodrošinātu saražoto ierīču nevainojamu darbību un maksimālu funkcionalitāti, katram produktam tiek izveidota individuāla programmatūra.

Pielāgošanās spēja:
Mesh sistēma ir paplašināma. Tas var izveidot savienojumu ar visām HVAC ierīcēm. Vissvarīgākais — tos var kontrolēt!

Intuitīvi, lietotājam draudzīgi produkti:
Mūsu aprīkojuma pārvaldībai ir speciāli izstrādāta, lietotājam draudzīga mājas lapa e.mesh.lv, kas ļauj ātri veikt izmaiņas un ērti pārskatīt visas iekārtas darbības.

Uz klientu orientēti risinājumi:
Mesh izveidotā aprīkojuma dizains atbilst jaunākajām tendencēm un labi iederēsies jebkurā telpā.

Radošums un entuziasms:
Mēs vienmēr esam atvērti jaunu produktu izstrādei. Ja jums ir nepieciešami jauni risinājumi ēkas vadības ierīču un sistēmu izveidei vai uzlabošanai, mēs priecāsimies, ja sazināsieties ar mums.

Ražots Latvijā

Komanda

Mesh Group ir vairāk nekā tikai indivīdu kolekcija. Mēs esam ģimene, kuru vieno kopīgs redzējums par ilgtspējīgu nākotni un apņemšanās veikt izmaiņas HVAC nozarē. Katru dienu mēs speram soli tuvāk jaunākiem, efektīvākiem HVAC vadības sistēmu risinājumiem.

Mesh Group panākumi ir komandas centieni. Panākumu atslēga ir daudzveidīga un kaislīga profesionāļu komanda, kuras kopīgā iezīme ir aizraušanās ar jauninājumiem. Katra komandas locekļa unikālās prasmes, zināšanas un radošums nodrošina, ka mēs varam izveidot labākos, pārdomātākos niansētos HVAC vadības risinājumus.

Produktu izstrādes un inženieru komanda ir mūsu inovāciju mugurkauls. Mēs vienmēr esam gatavi pārspēt pašreizējās “noteiktās” iespējas un radīt uzlabotus produktus.

Klientu atbalsta komanda nodrošina mūsu saikni ar pašreizējiem un potenciālajiem klientiem. Mēs vienmēr cenšamies nodrošināt pozitīvu komunikācijas pieredzi visos komunikācijas posmos un līmeņos — ar pašreizējiem un potenciālajiem klientiem, ar partneriem, ar produktu lietotājiem un pat ar konkurentiem! :)

__wf_rezervēta_mantojums
__wf_rezervēta_mantojums

Mūsu misija:
Videi draudzīgākas pasaules radīšana

Mēs cenšamies samazināt ietekmi uz vidi, izstrādājot un ražojot energoefektīvas HVAC vadības sistēmas, kas veicina ilgtspējīgu praksi. Mūsu misija ir vadīt pāreju uz videi draudzīgāku dzīvi un ilgtspējīgu pasauli.

__wf_rezervēta_mantojums

Mūsu vīzija:
Saprātīgi veidojiet vidi!

Ekonomika, nezaudējot komfortu: mēs paredzam, ka HVAC vadības tehnoloģijas arvien vairāk tiks vienmērīgi integrētas ilgtspējīgas enerģijas risinājumos, nodrošinot optimālu komfortu, vienlaikus samazinot ekoloģisko pēdu. Mūsu vīzija ir būt šīs kustības virzītājspēks, nosakot jaunus ilgtspējības standartus HVAC nozarē.

Sazināties

Sazinieties ar mums, lai saņemtu pielāgotu piedāvājumu!

Paldies!

Jūsu ziņojums ir saņemts, mēs sazināsimies ar jums pēc iespējas ātrāk.
Neraža! Iesniedzot veidlapu, kaut kas nogāja greizi. :(